Dijaki, Aljaž Mohorič, 3. Ha, Jaka Košir, 4. NS, in Aljaž Platiše, 4. KS, ki se bodo udeležili enomesečne izmenjave na partnerski šoli ENAIP, kjer bodo na praksi v tamkajšnjih avtoservisnih delavnicah, so se na spletnem sestanku prvič srečali s koordinatorko Chiaro Ambrosi ter njihovim mentorjem in vodjem iVET usposabljanja Stefanom de Marcom.

Pogovorili so se o področjih in poteku dela, potrebni dokumentaciji in zaščitni opremi. Pred pričetkom prakse bodo dijaki poslušali predavanje iz varstva pri delu, nato pa se bodo veseli lotili dela v delavnicah, na kar že težko čakajo, še najbolj pa se veselijo dela v delavnici za servisiranje motociklov, saj je na naši šoli nimamo.

Na praksi v Vidmu bodo od 8. februarja do 8. marca 2024. Želimo jim veliko uspeha.