V ponedeljek, 26. junija 2023, smo v okviru projekta VACIDE izvedli diseminacijski dogodek – Multiplier Event za širjenje projektnih rezultatov in projekta na splošno.

Dogodka so se udeležili predstavniki ŠC Škofja Loka:

Srednja šola za strojništvo: mag. Mojca Šmelcer, ravnateljica SŠS in vodja ter koordinatorka skupine; mentorji: Iztok Jože Basaj, Matej Praprotnik, Matjaž Luznar.

Višja strokovna šola: mag. Igor Hanc, ravnatelj, mentor in vodja skupine na VSŠ, ki je predstavil postopke izdelave robotske roke; mentorja: Alojzij Zupančič in dr. Aleksander Kustec.

MIC: Alojzij Kokalj, vodja MIC in vodja strokovne skupine projekta VACIDE.

Dogodka so se udeležili udeležili tudi predstavniki partnerskih organizacij iz Nemčije:

Uwe Jaeger, VHS Bildungswerk GmbH – krovni koordinator projekta in

Manuela Zauritz, GEBIFO, ki je predstavila rezultate evalvacije projekta na ravni ŠC Škofja Loka.

Dogodek je moderiral Tadej Gartner, koordinator projekta.

Več o dogodku si lahko ogledate v galeriji in preberete v priloženi predstavitvi rezultatov evalvacije.

Predstavitev SCSL (ang)

Präsentation GEBIFO Evaluation (ang)

Screenshots